» Electrolux Klima Servisi

Çağrı Merkezi


Türkiye geneli, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.


0850 241 02 17

Electrolux klimanızın arıza, montaj, bakım ve diğer servis hizmetleri için bize ulaşın. Profesyonel servis desteğimizle hizmetinizdeyiz. Kurumsal Electrolux Servisi olarak klima servisi hizmetlerini uzman teknik ekiplerimizle sunmaktayız.

Kurumsal Klima Servisi

Tüm ilçe ve semtlere, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima bakım hizmeti veriyoruz. 15 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle Electrolux klima bakımında yetkili servis ayrıcalığı sunuyoruz.

Ev ve iş yerlerinizi iklimlendiren klimalarınız için uzman teknisyenlerimizle periyodik bakım uygulamaları yapıyoruz. İl genelinde Electrolux Klima Servisi ağımız, uzman teknisyen kadromuzla aynı gün servis desteği vererek güvenli onarım hizmeti sunuyoruz.

Electrolux Klima Servisi geniş servis ağı ve çağrı merkezi çalışanları ile haftanın 7 günü 24 saat sizlere bir telefon uzaklığındadır. 15 yıllık deneyim ve profesyonellikle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak klima bakım, klima montaj ve onarım hizmetlerinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz!

Firmamız Electrolux Servisleri içerisinde her zaman kendine önemli bir yer bulmuş olan firmamız sektöründe hizmet kalitesi açısından en iyi firmalardan biri konumundadır.

Serviste mükemmellik değişmez standardımız! Ev ve iş yeri klimalarınız için anı gün bakım ve onarım hizmeti veriyoruz!

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli teknik ekip. Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Electrolux klima bakım servisi.

Başlıca;

  • – Klima Montaj ve Servis,
  • – 7/24 Klima Servisi,
  • – Klima Arıza,
  • – Klima Bakımı,
  • – Klima Servisi,
  • – Klima Tamir hizmetleri veren firmamız, bu hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile birleştirerek daima müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.
TIKLA ARA