» Hakkımızda

Çağrı Merkezi


Türkiye geneli, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.


0850 241 02 17

Biz 15 yıldır faaliyet gösteren kurumsal bir servisiz

Kurumsal Servis, kullanıcılarının güvenliğini, konforunu, enerji tüketimlerinde sağladıkları verimliliği ön planda tutma hedefiyle hizmet veren geniş bir servis ağı sunmaktadır. Kombi, klima ve beyaz eşyaların bölge servisi olan firmamız, markalar tarafından eğitilmiş olmakla birlikte, güncel teknik bilgi ve donanıma sahiptir.

Türkiye’nin genelinde kombi bakımı, kombi arıza kodları, kombi arızaları, ek garanti ile ilgili merak ettiklerinizi kombi bölge merkez servisimiz ile iletişime geçerek öğrenebilir ve gerekli teknik işlemleri firmamız kalitesi ve güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamız, tam yoğuşmalı kombi, oda termostatı, klima, fan ve tüm beyaz eşya ürünlerinde kapsamlı bir teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Kombi Servisi
Kurumsal Klima Servisi
Kurumsal Beyaz Eşya Servisi
Kurumsal Televizyon Servisi
7/24 Kurumsal Servis Talepleriniz İçin Bize Ulaşın

Vizyon & Misyonumuz

Teknik servis sektöründe 15 yıldır sürdürdüğümüz kurumsal iş hayatımızı, ülke genelinde genişleterek %100 müşteri memnuniyeti ödülü alan firma olmak.

TIKLA ARA