» Teka Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi


Türkiye geneli, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.


0850 241 02 17

Teka Beyaz Eşyalarınızı Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı vs. teknik ellere teslim etmenin güveni ile size sunacağımız tamir, onarım ve bakım hizmetlerinden faydalanın.

Teka Servis Hattımız ile uzman servis ağımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Teka Servisimiz geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

Evlerimizde kullandığımız çeşitli Teka beyaz eşyalar bulunmaktadır ve bu cihazların tamiri, bakımı gibi konular için Teka Beyaz Eşya Servisi hizmet vermektedir. Beyaz eşyaların arızalanmaması ve uzun yıllar kullanılabilmesi için teknik servisler önemli vazifeler görmektedir. Bunun yanı sıra teknik servis sayesinde enerji anlamında daha verimli kullanım mümkün olabilmektedir.

Teknik servisleri önemli kılan çok sayıda husus bulunmaktadır. Aynı zamanda bu teknik elemanlar sayesinde ürünlerin doğru kullanıma hakkında bilgi sahibi olmak da mümkündür. Günümüzde beyaz eşyaların yedek parçaları pahalı olduğundan ve teknik servis hizmeti parça ömrünü uzattığından alınan bu hizmet uzun vadede karlı olabilmektedir. Aynı zamanda kullanılan ürünün az enerji ile daha çok verim elde edebilmesi de teknik servis hizmetleri ile mümkün olabilmektedir. Günümüzde bu nedenlerle teknik servis hizmeti önemli olarak görülmektedir.

Teknik servis hizmeti veren çok sayıda farklı firma bulunmaktadır. Bu firmaların sunduğu hizmetler nitelik olarak birbirinden farklıdır. Firmamız müşterilerin beklentilerini karşıladığı için tercih edilen bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Teka beyaz eşyaların güvenle kullanımı ve montajı aşamalarında da firmamız hizmet sunmaktadır. Kurumsal Teka Servisi gibi firmalar genellikle yerinde servis hizmeti sunarak ürün tamir ve bakım sürelerini minimuma indirirler.

TIKLA ARA